Wizyta przedszkolaków

18 kwietnia 2024 roku naszą szkołę odwiedziły przedszkolaki, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Po przyjściu, dzieci udały się do sal lekcyjnych, w których wraz z uczniami klas trzecich wykonały pracę plastyczną – wiosenny bukiet z kolorowych, odrysowanych dłoni. Starsze koleżanki i koledzy czuwali nad tym, aby kwiat każdego przedszkolaka prezentował się przepięknie. Wykonane prace powędrowały wraz z dziećmi do przedszkola i z pewnością stały się udaną dekoracją. W trakcie pobytu w szkole kandydaci na pierwszaków obejrzeli różne sale lekcyjne (w tym Zieloną Pracownię, która zrobiła na nich ogromne wrażenie), pracownię komputerową, świetlicę, jadalnię, salę gimnastyczną, bibliotekę oraz szkolne centrum zarządzania czyli gabinet p. Dyrektor i sekretariat. Tam mali goście zostali obdarowani słodyczami. Dzieci z uśmiechem opuściły mury szkoły, jednak nie na długo, bo już we wrześniu wrócą do nas i pozostaną na kilka najbliższych lat.