Międzyszkolny konkurs z języka angielskiego „English – why not?” – edycja XI już za nami!

Za nami już jedenasta edycja tego cieszącego się zainteresowaniem uczniów konkursu z języka angielskiego. W tym roku trzy szkoły podstawowe: z Gilowic, Rychwałdu i ze Ślemienia spotkały się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rychwałdzie dnia 23 kwietnia.

English – why not?” to bardzo urozmaicony konkurs. Zamiast tradycyjnego testu leksykalno-gramatycznego, uczestnicy co roku rywalizują ze sobą w sześciu kategoriach. Tegorocznym tematem przewodnim konkursu był zdrowy tryb życia.

W składzie jury konkursu zasiadły panie: Gabriela Kolonko – dyrektor GOK w Gilowicach, Małgorzata Mieszczak – dyrektor Przedszkola w Gilowicach oraz Katarzyna Pietraszko – nauczyciel języka angielskiego.

Nasi uczniowie fenomenalnie zaprezentowali swoje umiejętności w sześciu kategoriach: quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych (I miejsce ex aequo z SP Gilowice), pytania eksperta (I miejsce ex aequo – bezbłędnie odpowiadali wszyscy uczestnicy), scenka, lapbook, słuchanie ze zrozumieniem (I miejsce), karaoke (II miejsce ex aequo z SP Gilowice).

Udział w konkursie był niepowtarzalną okazją do przeżycia wspaniałej przygody, zaprezentowania swoich umiejętności językowych, wokalnych, artystycznych, przełamania bariery językowej, a także podniesienia wiary we własne możliwości.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pięknych wyników!

Jednocześnie dziękujemy SP Rychwałd za wspaniałe przyjęcie i gościnność, a Jurorom za wsparcie i życzliwe oceny!

Dyplomy