Akcja dla zwierząt pod hasłem „Karma wraca”

W lutym Szkolne Koło Wolontariatu „ Helpersi” zorganizowało zbiórkę karmy dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Dzieci wraz z rodzicami z dużym zaangażowaniem włączyli się do akcji. Zebraliśmy wiele kilogramów suchej karmy, dużą ilość puszek z jedzeniem dla zwierząt, a także koców. Dzięki akcji, dzieci zrozumiały konieczność dbania o zwierzęta, nie tylko te, które mamy w domu – są naszymi pupilami, ale także tymi porzuconymi, jakie czekają na swoje nowe domy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i włączenie się do akcji.

Zebrana karma została przekazana do Miejskiego Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Bielsku Białej.

Zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem”

(Cesar Millan,Zaklinacz psów)