DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA, TŁUSTOCZWARTKOWA

Dnia 20.02 w ,,Tłusty Czwartek” w Szkole Podstawowej w Ślemieniu odbyła się dyskoteka KARNAWAŁOWA. Tego dnia uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Świetlica szkolna udekorowana została kolorowymi balonami oraz światełkami, czym zachęcała do wspólnej zabawy. W szkole zaroiło się od księżniczek, kotków, cyganek. Jedna z klas naszej szkoły wybrała wspólną tematykę- lata 70. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie. Były tańce w kółeczkach, konkursy, zabawy, dedykacje i tańce w parach. Nie mogło również zabraknąć króla i królowej parkietu 😉 Dyplomy otrzymali również Ci najwspanialej przebrani.

Jak nakazuje tradycja, w Tłusty Czwartek nie zabrakło słodkiego poczęstunku w formie pysznego pączka z różaną konfiturą, które uczniom bardzo smakowały. A, które zostały zakupione przez Radę Rodziców, za co dziękujemy. Tegoroczny bal karnawałowy należał do udanych. Wszystkim uczniom obecnym na dyskotece karnawałowej dziękujemy za przybycie i wspaniałą zabawę do samego końca.

Miła atmosfera i chęć do zabawy została wzmocniona oprawą muzyczną, o którą zadbali uczniowie klasy 8 oraz nasi niezawodni absolwenci Łukasz i Krystian. Humory, jak widać na zdjęciach, wszystkim dopisywały.

Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie zaangażowanie uczniów, opiekunów Samorządu Uczniowskiego, nauczycieli dyżurujących oraz pracowników obsługi szkoły.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami pragnie bardzo serdecznie jeszcze raz podziękować za pomoc w zorganizowaniu wspaniałej imprezy:

• Krystianowi,

• Łukaszowi.

• Uczniom klasy VIII ,

• Uczennicom które prowadziły zabawy taneczne.

Zapraszamy na kolejną dyskotekę-

Samorząd Uczniowski :-)))))