Wycieczka klas 4

    Pięknego czerwcowego dnia klasy 4 wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę. Wycieczkę o tyle nieoczekiwaną, że w czasie pandemii, w której obecnie się znajdujemy, nic nie było zaplanowane. Na szczęście czerwiec przyniósł nie tylko piękną pogodę, ale również spadek zachorowań, dzięki czemu udało się na szybko zorganizować wspólne klasowe wyjście z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

    Wybór padł na nasz rodzimy skansen – Żywiecki Park Etnograficzny. Po pierwsze dlatego, że jeszcze wiele osób w nim nie było, a jak to – cudze chwalić, a swego nie znać???? A po drugie – bo dodatkowo mieliśmy zorganizowane warsztaty pt. „Malowanie na szkle”. Ciekawa sprawa, bo zazwyczaj malujemy na kartkach z bloku….

    Pogoda w tym dniu udała się znakomicie, skansen dostarczył mnóstwo ciekawych informacji o życiu ludzi w dawnej beskidzkiej wiosce, zaś warsztaty odkryły niejeden talent plastyczny wśród nas – uczniów klasy 4. A my po 7 miesiącach nauki zdalnej nareszcie mogliśmy w pełni cieszyć się nawzajem z własnego towarzystwa – takiego realnego, a nie online.

Wszystkie wpisy