Wspieramy „Medyków”

W tym nietypowym dla nas wszystkich okresie, gdy my jako uczniowie spędzamy czas w domu, ucząc się, wykonując różne zadania i maksymalnie się izolując, są ludzie którzy walczą o zdrowie i życie naszych rodaków czyli „MEDYCY”. Nie zapominamy o ich zmaganiach i trudach codziennej pracy, narażaniu swojego zdrowia w walce o drugiego człowieka. Pamiętamy i wspieramy ich działania poprzez akcje które podejmujemy jako uczniowie Szkoły Podstawowej w Ślemieniu.

Wzięliśmy udział w akcji „Karta dla Medyka” gdzie tworzyliśmy własnoręcznie kartki dla lekarzy i pielęgniarek które zawierały słowa otuchy i naszego podziwu dla ich pracy, następnie umieszczaliśmy je na ogólnopolskim padlecie.

Kolejną inicjatywną były „Brawa dla Medyków” gdzie również o godz 13.00 w wyznaczonym dniu jak w całym kraju wyszliśmy na nasze balkony i biliśmy brawa w podziękowaniu za zaangażowanie i pracę naszej służby zdrowia.

Dziękujemy Wam wszyscy „MEDYCY”, że Jesteście z nami i dla nas!!!