Wizyta przedszkolaków w naszej szkole

     18 kwietnia b.r. dzieci z grupy 6–latków z przedszkola w Ślemieniu i oddziału przedszkolnego w Lasie odwiedziły naszą szkołę. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Edytę Gołek nasi goście udali się na salę gimnastyczną, gdzie czekali na nich uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami. Przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny o wiośnie. Był wiersz o wiośnie, ilustracja ruchowa piosenki „Nadeszła wiosna” i taniec ” Krokusy na rabatach”.
     Następnie dzieci udały się do sal lekcyjnych, gdzie wraz z uczniami klas trzecich wykonały prace plastyczne o tematyce wiosennej oraz układały z klocków piękne konstrukcje. Zobaczyły jak wygląda sala lekcyjna z tablicą i z ławkami i tablicą multimedialną.
     Później obejrzały sale lekcyjne starszych uczniów, bibliotekę, pracownię komputerową, salę gimnastyczną, świetlicę oraz stołówkę. Mnóstwo radości wywołały spotkania z rodzeństwem oraz koleżankami i kolegami z podwórka.
     Na zakończenie wizyty trzecioklasiści otrzymali od przedszkolaków czterolistne koniczynki i cukierki. Pani Wicedyrektor Monika Harężlak pożegnała gości, wręczyła dzieciom słodycze i zaprosiła do szkoły we wrześniu.
     Mamy nadzieję, że po wakacjach każdy przedszkolak z uśmiechem na twarzy przyjdzie do szkoły.
     Było nam miło gościć przedszkolaki i ich panie.

Wszystkie wpisy