Wakacje rozpoczęte!

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2021/2022 zakończony!

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku. W ciągu wakacji nie będą musieli wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek oraz rozwijanie swoich zainteresowań.

Na sali gimnastycznej uczniowie ze średnią ocen co najmniej 5,00 oraz wzorowym zachowaniem odebrali z rąk Pana Jarosława Krzak Wójta Gminy Ślemień oraz Edyty Gołek Dyrektora szkoły tradycyjne już stypendium Wójta Gminy Ślemień oraz nagrody książkowe – ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom osiągnięcia tak wysokich wyników w nauce i zachowaniu! Gratulujemy także tym, których wyniki były może nieco niższe lecz aby je osiągnąć uczniowie ci włożyli także bardzo dużo pracy!.

Rozdanie świadectw miało miejsce już w poszczególnych klasach. Wychowawcy wręczyli uczniom świadectwa, dyplomy, listy gratulacyjne, upominki za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję, aktywność w różnych konkursach i przedsięwzięciach, a rodzicom pisemne podziękowania za całoroczną, aktywną pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć i wydarzeń szkolnych – serdecznie dziękujemy!.

Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego, udanego wypoczynku i wielu radosnych wrażeń z wakacyjnych wyjazdów!