Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 019/2020

02 września uczniowie wrócili do szkoły po wakacyjnej przerwie, aby zacząć kolejny rok szkolny. Punktualnie o godz. 9.00 rozpoczęła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego tradycyjnie połączona ze ślubowaniem, pasowaniem i symbolicznym przyjęciem nowo przybyłych pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły.

Pani Dyrektor mgr Edyta Gołek z radością powitała wszystkich zebranych na sali gimnastycznej uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły oraz przybyłych gości, a także życzyła wszystkim, aby kolejny, nowo rozpoczęty rok szkolny przyniósł wiele sukcesów. Szczególnie gorąco Pani Dyrektor przywitała nowych najmłodszych uczniów, którzy złożyli uroczyste ślubowanie i otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki, legitymacje szkolne oraz „tuby” wypełnione słodyczami ufundowane przez rodziców.