SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ.

Czy kupując zegar zastanawiamy się, czy rzeczywiście jest on nam potrzebny? Czy długo szukamy takiego zegara, który oddawałby charakter pomieszczenia, w którym ma zawisnąć? A co by było, gdybyśmy mieli sami zaprojektować nasz idealny zegar, który wypełni wnętrza naszych pokoi i będzie ich harmonijnym uzupełnieniem?

Przed tymi dylematami stanęli uczniowie klas piątych 6 grudnia, bowiem Święty Mikołaj zaskoczył ich nietuzinkową propozycją wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach z ozdabiania drewnianych zegarów ściennych metodą dekupażu.

Mikołaj dobrze wiedział, że świetna, kreatywna zabawa, dająca uczestnikom możliwość twórczego rozwoju bardzo spodoba się uczniom naszej szkoły. A efekt warsztatów oceńcie sami…