Po raz czwarty w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował „Szalony Tydzień”. W dniach od 25.05. 2026 do 29.05. 2026 na korytarzach szkoły można było spotkać uczniów oraz nauczycieli poprzebieranych
odpowiednio do danego dnia.
Każdy dzień tygodnia charakteryzował się inną aktywnością:
Poniedziałek był dniem Szalonej Fryzury i Szalonego Makijażu
Wtorek minął jako dzień Owocowo-Warzywny
Środa była dniem ulubionego Bohatera
Czwartek był dniem Matching outfits czyli ubrania się tak samo jak przyjaciel
Piątek upłynął jako Dzień Black&White
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować kolejną edycję Szalonego Tygodnia.
Zapraszamy do fotorelacji


















































































































