„Spaß – fun – diversión“ Radość, którą można się dzielić…

Uczniowie naszej szkoły przygotowali piękne kartki bożonarodzeniowe, które wezmą udział w V Wojewódzkim Konkursie Artystyczno – Językowym „Spaß – Fun -Diversión”. Konkurs składa się z czterech odrębnych modułów skierowanych do różnych grup wiekowych. Piękne prace plastyczne opisane w języku niemieckim pod hasłem „Nie tylko bombka i choinka“ zostaną ocenione przez komisję powołaną przez organizatorów. Uczniowie, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają zaproszenie na galę finałową. Pozostałe prace, zgodnie z regulaminem konkursu, zostaną przekazane podopiecznym Hospicjum Cordis, którym bez wątpienia sprawią wiele radości.

Pragniemy podziękować uczeniom, którzy zainteresowali się konkursem.

Radością  podzielili się: Ania Górna, Emilia Bogucka, Michał Górny, Martyna Bąk, Dagmara Kania, Julia Kral, Karol Lenart, Natalia Podgórska i Oliwia Ścieszka.

Wszystkie Wasze prace są wspaniałe.

Za ogromny wkład pracy w przygotowanie serdecznie dziękujemy!