Są rzeczy, z których się nigdy nie wyrasta!

    Dnia 9 grudnia 2022 r. klasa VIIIb uczestniczyła już po raz trzeci w wycieczce do Parku Trampolin – NINJA PARK JUMPOWNIA w Bielsku-Białej. A to za sprawą biskupa Miry, który został pierwowzorem postaci rozdającej dzieciom prezenty – Świętego Mikołaja. Celem wyjazdu było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem.

    Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora korzystaliśmy z szeregu atrakcji, m.in.: trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby, niektórzy z nas odkryli w sobie spore talenty w tym zakresie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowa karuzela przeszkód, a także zjazdy na zjeżdżalniach i zabawa w chowanego w nowo otwartej strefie NINJA AIR.

    Pobyt w JUMP PPARKU był niewątpliwie dobrą formą spędzenia czasu razem na świetnej zabawie, jak również sprzyjał integracji naszego zespołu klasowego. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń i przyjemnych doznań w okrywaniu nowych możliwości naszego ciała. Nie traćcie wiary w Świętego Mikołaja, to może i Was tak szczodrze obdaruje w przyszłym roku.

Uczniowie klasy 8b wraz z wychowawcą

Wszystkie wpisy