Pożegnanie klasy VIII

„Pani Dyrektor, p. V-ce Dyrektor, wszyscy Nauczyciele i Pracownicy naszej szkoły, kochani Uczniowie ….

Gdyby nie pandemia koronawirusa, który od marca sparaliżował nasze życie, w piątek pożegnalibyśmy Was specjalnie przygotowaną akademią… Byłoby uroczyście, nostalgicznie, pewnie trochę smutno, bo przecież to czas pożegnania…. Ale również radośnie, bo przecież przed nami upragnione wakacje….

Niestety, nie zobaczymy się wszyscy na sali gimnastycznej… w ogóle się nie zobaczymy, bo rozdanie świadectw mamy podzielone na wyznaczone godziny, z racji szalejącego wirusa….

Ale nie może tak być, że odejdziemy i nikt nas nie będzie pamiętał….

Nie może tak być, że odejdziemy bez słowa pożegnania i co najważniejsze – PODZIĘKOWANIA!!!!

Zapraszamy więc do obejrzenia filmiku – pełnego naszej klasy, ale również wielu słów, które chcemy Wam przekazać…

Nie zapomnijcie o nas, tak jak MY NIE ZAPOMNIMY O WAS NIGDY!!!!!! „

Uczniowie klasy 8