Niespodzianka mikołajkowa dla czwartoklasistów

    Św. Mikołaj podpytał trochę swoich sprytnych elfów i dowiedział się od nich, że nasi czwartoklasiści są wyjątkowymi dziećmi. Zatem przygotował dla nich wyjątkowy prezent. Jedyny w swoim rodzaju! Dobrze wiedział, że taka niespodzianka wprawi naszych uczniów w zachwyt. Zaprosił ich wraz z wychowawcami na mikołajkowy wyjazd do „NINJA PARKU JUMPOWNIA” w Bielsku – Białej w dniu swojego święta, czyli 6 grudnia. Patron dzieci miał dobre przeczucie, sprawił wszystkim dużo radości.

    Uczniowie klas czwartych przyjęli prezent z wielkim entuzjazmem. W pełni skorzystali z szeregu atrakcji, m.in.: trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakali na trampolinach na różne sposoby, niektórzy odkryli w sobie spore talenty w tym zakresie.

    Pobyt w parku był niewątpliwie dobrą formą spędzenia razem czasu na świetnej zabawie, jak również sprzyjał integracji naszych zespołów klasowych. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń.

    A więc jeśli jesteście gotowi na nowe doświadczenia w tej dyscyplinie, odkrywanie swojego potencjału i doskonałą zabawę, to miejsce będzie trafem w samo sedno. Dla nas z pewnością nie był to pierwszy i ostatni tego typu wyjazd.

Wszystkie wpisy