Narysowane – WYGRANE!!!! czyli I miejsce klasy VIIa w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym:)

Klasa VIIa naszej szkoły wzięła udział w konkursie plastycznym „Kocham Podhale” organizowanym przez Fundację „Honor Pomagania Dzieciom” z siedzibą w Warszawie. Konkurs polegał na przygotowaniu pracy plastycznej przez każdego ucznia z klasy o tematyce „ Za co Kocham Podhale?” i miał na celu promocję regionu, zachęcenie do jego poznawania oraz rozwój umiejętności plastycznych uczniów. Bardzo miło nam zakomunikować, że w w/w konkursie zajęliśmy I miejsce w kategorii „Wrażenia ogólne”. Jest to ogromne wyróżnienie dla nas bo z setek klas różnych szkół z całej Polski, klasa VIIa okazała się najlepsza!!!. (czyli warto powtarzać sobie „Bo jak nie MY to kto?” – hasło, które przyświeca nam od klasy IV co dało nam po raz drugi zwycięstwo w konkursie ogólnopolskim).

Nagrodą dla klasy jest 50 % dofinansowania do 7 – dniowego pobytu w Zakopanem. Jesteśmy szczęśliwi i będziemy cierpliwie czekać na zrealizowanie nagrody. Niespokojny czas pandemii musi przecież minąć, abyśmy mogli w pełni cieszyć się naszą wygraną.