Laureaci Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

    Zakończyła się XXIX edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”.
    Konkurs miał na celu rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folkloru i sztuki ludowej.
    Wśród laureatów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły.

    OTO LAUREACI:

LISTA LAUREATÓW – KLASY I – III

   KATEGORIA  MAKIETA

I miejsce: Mateusz Cholewka – kl. II b
III miejsce: Zuzanna Kaczmarek,  Julia Kawa – kl. II b
wyróżnienie: Zuzanna Godecka – kl. II a, Lena Pyclik – kl. III b

   KATEGORIA WYKLEJANKA, KOLAŻ

I miejsce: Hanna Feruga – kl. II a; Samuel Gibas – kl. II b
II miejsce: Weronika Dobrowolska – kl. III b
III miejsce: Jakub Górny – kl. II a
wyróżnienie: Norbert Jazgar-Stanik kl. II a; Anna Lenart – kl. II b

   KATEGORIA  RYSUNEK, MALARSTWO

I miejsce: Katarzyna Pietrucha kl. I a, Jan Gibas kl. II b, Oliwia Średniawa – kl. II b
II miejsce: Kinga Adamek – kl. II b
wyróżnienie: Zofia Charyasz – kl. II b, Ellena Krzak – kl. III b, Aleksandra Charyasz kl. III b

    KATEGORIA FORMY PRZESTRZENNE
II miejsce: Igor Michałek – kl. II b

LISTA LAUREATÓW – KLASY IV – VIII 

    KATEGORIA MAKIETA

I miejsce: Judyta Pałeczka – kl. IV b
II miejsce: Adrian Kawa – kl. IV b

    KATEGORIA  WYKLEJANKA, KOLAŻ

I miejsce: Michał Górny – kl. VI
II miejsce: Maja Walaszek – kl. V a, Maja Lenart – kl. V b
III miejsce: Emilia Hernas – kl. V a, Anna Górna – kl. VII b
wyróżnienie:  Anna Lenart – kl. IV a

    KATEGORIA RYSUNEK, MALARSTWO

II miejsce: Mateusz Targosz – kl. IVa, Karol Lenart – kl. VII a

III miejsce: Sebastian Wnętrzak – kl. VI
wyróżnienie:  Justyna Surma – kl. IV a, Oliwia Gibas – kl. V b

    KATEGORIA FOTOGRAFIA
I miejsce: Julia Lenart – kl. VI
III miejsce: Aleksandra Dybek – kl. VIII c
wyróżnienie: Jakub Habowski – kl. V b, Karolina Lenart, kl. VIII a, Krzysztof Kowalczyk, kl. VIII c

    KATEGORIA GRAFIKA KOMPUTEROWA

I miejsce: Julia Siwiec – kl. VIII c
II miejsce: Anna Walaszek – kl. VIII c

   Gratulujemy laureatom!