Laureaci konkursu plastyczno – historycznego „Nieznani bohaterowie czasów II wojny światowej”

Jury RODN „WOM” w Bielsku – Białej ogłosiło wyniki konkursu plastyczno-historycznego „Nieznani bohaterowie czasów II wojny światowej”.

Uczniowie naszej szkoły przedstawili w formie plakatu – kolażu nieznanych bohaterów czasów II wojny światowej, których postawy patriotyczne godne są upamiętnienia i upowszechnienia.

Szkoła Podstawowa w Ślemieniu zaprezentowała wysoki poziom wiedzy historycznej i umiejętności plastycznych.

I miejsce – Judyta Pałeczka, kl. 4b

III miejsce – Michał Górny, kl. 6

Gratulujemy sukcesu!

Grażyna Dobosz
Marta Piotrowska

Zobacz sukcesy naszych uczniów na stronie:

Judyta Pałeczka, kl. 4b
Michał Górny, kl. 6

11 lutego laureaci uczestniczyli w uroczystej prezentacji wyników konkursu „Nieznani bohaterowie II wojny światowej”. Na uroczystość w formie online zostali zaproszeni przez RODN WOM w Bielsku-Białej i Stowarzyszenie Pamięci Armii Krajowej.