Konkurs papieski

W październiku z okazji Dnia Papieskiego odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno-literacki „Jan Paweł II we wspomnieniach mojej Rodziny”. Uczniowie wraz z rodzicami wykazali się twórczością i pomysłowością przedstawiając swoje wspomnienia ze spotkań z Karolem Wojtyłą, jeszcze kardynałem krakowskim oraz z papieskich pielgrzymek na ziemię żywiecką. Wśród zgłoszonych prac był wywiad audiowizualny, wiersze, opowiadania i oczywiście prace plastyczne. Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Lista nagrodzonych prac w kategoriach: audiowideo, plastyczno-literacki, plastyczna.

I miejsce:

Marek Ligęza 1b (audiowideo)

Patrycja Walaszek 2b

Maja Walaszek 6a

Julia Kawa 3b

Adrian Kawa 5b

Jakub Górny 3a

Anna Lenart 5a

Oliwia Średniawa 3b

Wyróżnienia: Ksawery Bąk 6b, Mają Jurczak 2b, Amelia Pochopień 1a, Anna Pępek 1a, Hanna Michałek 1a, Julia Duran 1b.