Kolejny wakacyjny pobyt w Domu Wczasów Dziecięcych w Soblówce.

Stało się już tradycją naszej szkoły, że w wakacje odwiedzamy z kilkudniową wizytą DWD w Soblówce. Co nas tam przyciąga? Super atmosfera, wspaniale zorganizowany czas i aktywny wypoczynek. Nie inaczej było w tym roku. W dniach 21-27 sierpnia grupa 14 uczniów uczestniczyła w fantastycznym wyjeździe. Mnóstwo atrakcji: wędrówki, zabawy integracyjne, ścianka wspinaczkowa, questy, warsztaty zapełniały nam czas od rana do wieczora. Każdego dnia poznawaliśmy piękno krajobrazu Beskidu wędrując po szlakach turystycznych i poznając nowe gatunki fauny i flory, uczyliśmy się nowych zabaw integracyjnych, piekliśmy gofry, oglądaliśmy filmy oraz graliśmy w planszówki.

Jak co roku po 7 dniach pobytu wróciliśmy szczęśliwi i pełni wrażeń. Już czekamy na wyjazd w ferie mamy nadzieję, że uda się go zrealizować.