Kolejne konkursy za nami…

    Nasi uczniowie zawsze znajdą czas i pomysł, aby spróbować swoich sił w konkursach. W Wojewódzkim Konkursie Artystyczno – Językowym „Spielfabrik”, którego celem było stworzenie ciekawej gry planszowej promującej i wspierającej naukę języka niemieckiego oraz zainteresowanie uczniów kulturą niemieckiego obszaru językowego wraz z opisem i regulaminem wzięła udział Emilia Bogucka z klasy 8 b.

    W III Wojewódzkim Konkursie Kulinarno-Językowym „Backwettbewerb alle lieben Omas Kuchen” prace na konkurs wysłała Laura Krzak oraz Emilia Bogucka z klasy 8 b. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolnego deseru letniego, nagraniu filmiku z podaniem przepisu, opisem wykonania oraz prezentacją przygotowanego już deseru. Praca zawierała także odręcznie wykonaną kartkę z książki kucharskiej z przepisem smakołyku.

    „Sommer steht an der Tür!“ brzmiało hasło konkursu, więc oczekując na wyniki, trzymając kciuki za prace naszych uczennic, czekamy na lato i promienie wyczekiwanego słońca. Zachęcamy do skorzystania z przepisów pysznych deserów Laury i Emilki.

    Dziękujemy Wam za czas poświęcony na stworzenie prac, za pomysły i przede wszystkim za chęć. Serdeczne podziękowania należą się także Waszym wspaniałym pomocnikom.

Gratulujemy!

Wszystkie wpisy