II miejsce naszych siatkarek w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

21.03.2022r w Węgierskiej Górce odbyły się zawody powiatu żywieckiego w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007-2008).

Do turnieju zgłoszono 10 drużyn z całego powiatu, które rozegrały eliminacje w 3 grupach. Po walce ze szkołami z Leśnej i Pietrzykowic oraz wygraniu grupy nasza drużyna przeszła do półfinału. Tam trafiliśmy na naszych odwiecznych 😉 przeciwników- drużynę z Radziechów. Po emocjonującym meczu wygrywamy 2:1 z klasa sportową i przechodzimy do finału! Niestety tam czeka na nas SMS ŻAPN Żywiec, z którym przegrywamy i zajmujemy wysokie, II miejsce. Na pocieszenie możemy tylko dodać, że nasi przeciwnicy są 17 drużyną w Polsce w kategorii młodziczek.

Skład drużyny: Kinga Adamczyk (kapitan), Roksana Bąk, Aleksandra Dunat, Julia Kliś (rozgrywająca), Natalia Biółka, Karolina Lenart, Kinga Paluch, Amelia Pyclik, Daria Kantyka, Izabella Małysiak. Trenerka Iwona Pępek.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!