Dzień Dziecka

Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta. 

(Jan Paweł II)

Dnia 03.06.2023 Szkoła Podstawowa wspólnie z Przedszkolem i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Ślemieniu zorganizowała gminne obchody Dnia Dziecka.

Przy słonecznej pogodzie na wszystkie dzieci i ich rodziców czekało w tym dniu wiele atrakcji: zabawy, animacje, gry zespołowe, zawody – sportowy tor przeszkód, malowanie twarzy, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zabawy kreatywne, fotobudka, tańce. Tego dnia nie mogło również zabraknąć uwielbianych przez maluchów dmuchańców, a rodzice mogli porozmawiać  i zrelaksować się razem z dziećmi na  szkolnym placu przy kawie, herbacie i ciastku.

Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w biegu na boisku LKS, siatkówce-rzucance, a dla uczniów klas 4-8 został przygotowany turniej siatkówki oraz tenisa stołowego.

Po zmaganiach sportowych na dzieci czekały ciepłe gofry, wata cukrowa, popcorn, frytki przygotowywane przez rodziców i nauczycieli.

I chociaż codziennie każde dziecko otrzymuje wiele miłości i serca od swoich najbliższych, mamy nadzieję, że w tym dniu każde z dzieci czuło się naprawdę wyjątkowo, a uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Niestety, to co dobre, szybko się kończy, ale wspomnienia pozostaną na długo. 

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi, Dyrektorom Przedszkola i Gminnego Ośrodka Kultury, Nauczycielom szkoły i przedszkola wraz z pracownikami administracji i obsługi, pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury, Radzie Rodziców, Rodzicom, Uczniom, Sponsorom i wszystkim zaangażowanym w organizację Dnia Dziecka 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dyrekcja SP Ślemień

Wszystkie wpisy