Dzień Dziecka w naszej szkole

Pierwszy czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci. Nie mogło być inaczej w naszej szkole, dlatego dla wszystkich uczniów naszej szkoły zorganizowano niezapomniany, wesoły dzień. Większość klas wyruszyła na piesze wycieczki – krajoznawcze, zakończone ogniskiem. Poznawali swoją najbliższą okolicę ale również dobrze się bawili.

Uczniom obchodzącym ten dzień na terenie szkoły zostało przygotowane szkolne kino, rozgrywki na „Orliku” oraz przepyszna pizza.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia. Na buziach wszystkich cały dzień gościł uśmiech. Dzieciom życzymy, aby radość w życiu zawsze i wszędzie im towarzyszyła.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Klasy 7a, 7b, 8a, 8b, 8c

Dzień Dziecka kl. 5a, 5b, 6a
– RANCZO ADAMA

Dzień Dziecka klas 3a i 3b

1 czerwca klasy trzecie wraz z opiekunami udały się do Ninja Park Jumpownia w Bielsku-Białej.

Po przybyciu na miejsce, uczniowie uważnie wysłuchali niezbędnych zasad dot. bezpiecznego zachowania i zasad fair play, które przedstawił im instruktor. Kolejnym etapem była rozgrzewka.

Po wyczerpujących ćwiczeniach wszyscy ochoczo rozbiegli się do trzech sal. Jedni pozostali na torze przeszkód i rywalizowali między sobą. Drudzy zniknęli w paszczy wielkiego nadmuchiwanego krokodyla, który krył za sobą wielki nadmuchiwany tor przeszkód. Nie był on jednak żadną trudnością dla zwinnych i wygimnastykowanych uczestników szaleństwa. Tuż obok znajdował się „wymiatacz”, na który nieustannie ustawiała się kolejka.

Trzecia sala, która również cieszyła się dużym zainteresowaniem naszych milusińskich, znajdowała się na piętrze. Po brzegi wypełniona trampolinami oraz dużym basenem z gąbkami. Tam pomysłowości dzieci nie było końca. Panie dbające o bezpieczeństwo i dobrą zabawę swoich podopiecznych mogły podziwiać wygibasy, tańce, a nawet akrobacje i salta.

Zwieńczeniem świetnej zabawy były zakupy w bufecie oraz szczęśliwy powrót do szkoły:)

Dnia Dziecka w klasach pierwszych i drugich

W Dniu Dziecka uczniowie klas pierwszych i drugich naszej szkoły pod opieką wychowawców udały się do kina „Janosik” w Żywcu na projekcję komedii animowanej „Pan Wilk i spółka”.
Dzieci zakupiły przekąski oraz napoje i usiadły w wygodnych fotelach, aby z uwagą śledzić szybką akcję filmu. Z zaciekawieniem obserwowały tytułowe postacie, które zaczynały wątpić w swoje niecne intencje i powoli odkrywały w sobie dawno zapomniane dobro, ucząc się na nowo czerpać z niego radość. Pamiętaj: „Bądź dobry i szlachetny”!
Po seansie dzieci zadowolone i pełne emocji wróciły do szkoły.