W związku z obchodami Dnia Dziecka uczniowie klas I–III wybrali się do kina na seans animacji „Tom i Jerry. Przygoda w muzeum”. Wyjazd był doskonałą okazją do wspólnego świętowania, integracji oraz spędzenia czasu w miłej i radosnej atmosferze.
Film dostarczył dzieciom wielu emocji, wywołał mnóstwo śmiechu i zachwycił ciekawą fabułą pełną przygód. Uczniowie z zainteresowaniem śledzili losy znanych i lubianych bohaterów, a seans stał się dla nich niezapomnianą atrakcją.
Wyjazd do kina był wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka oraz okazją do wspólnego przeżywania filmowych emocji. Wszyscy uczestnicy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń. 🎬😊








