Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

31 stycznia 2020 roku po zimowym odpoczynku w naszej szkole odbyła się bardzo ważna uroczystość dla babć i dziadków. Uczniowie klas drugich zaprezentowali zaproszonym  gościom bożonarodzeniowe przedstawienie.

Po powitaniu dostojnych gości przez Panią Dyrektor Edytę Gołek młodzi  aktorzy w pięknych kostiumach, wśród ciekawej scenografii raju, Betlejem za pomocą ruchu, gestów i mimiki przedstawili historię przyjścia Jezusa na świat. Wszystko zaczęło się od raju, w którym Adam i Ewa zostali skuszeni przez węża. Wzruszająca muzyka wspaniale oddawała charakter każdej przedstawionej sceny. Było także śpiewanie kolęd, taniec aniołów, diabłów oraz świąteczne efekty specjalne – srebrne gwiazdki lecące „z nieba”. Wszystkie sceny Pani v-ce Dyrektor Monika Harężlak uwieczniła na zdjęciach. Na zakończenie uroczystości ponownie głos zabrała Pani Dyrektor , która podczas składania życzeń podkreśliła wielką rolę babć i dziadków w wychowaniu wnuków.  Potem dzieci złożyły babciom i dziadkom cudowne życzenia życząc przede wszystkim zdrowia , siły, szczęścia wielkiego, dobra samego, uśmiechu, radości, miłości, co w sercach wciąż gości oraz wycieczek, co kiedyś się śniły. Po życzeniach wręczyły wszystkim serca z piernika z napisem „Kocham Cię”. Babcie i dziadkowie byli bardzo wzruszeni występem swoich wnuków, nagrodzili ich gromkimi brawami, słodyczami i dziękowali za miło spędzone chwile.