DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Andrzejki to czas wróżb i zabaw i aby tradycji stało się zadość dnia 27.11.2019 roku w naszej szkole odbyła się DYSKOTEKA NDRZEJKOWA zorganizowana i przeprowadzona przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej wraz z Opiekunami. Szalona zabawa trwała od godziny 15.30 do 19.00. Uczniowie świetnie się bawili w rytm muzyki. Organizowane były również zabawy taneczne, uczennice klasy VII b przygotowały wspólny taniec dla wszystkich przybyłych na tę dyskotekę. W chwilach odpoczynku uczniowie korzystali z atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski w postaci wróżb andrzejkowych.

Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z kart, dłoni, magicznych serc. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały miłe sentencje na przyszłość. Był również Magik który urozmaicał czas karcianymi sztuczkami. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Uczniowie mieli również pyszny poczęstunek, który zorganizowali wychowawcy klas.

Wszyscy bawili się wesoło, a przepowiedziana szczęśliwa przyszłość niech się spełnia.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami pragnie serdecznie podziękować za pomoc:

– Łukaszowi

– Krystianowi

– Uczniom kl. VIII ( Jakub, Adam, Marcin, Mateusz)

za pomoc w zorganizowaniu wspaniałej oprawy muzycznej.

-Samorząd Uczniowsk