Dyskoteka andrzejkowa

27 listopada w godzinach od 15.30 do 18.00 uczniowie klas 4-8 bawili się na szkolnej dyskotece andrzejkowej w rytmie przebojów puszczanych przez

DJ-ów: Karola i Grzegorza.

Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć wróżb, które przygotowały: Zosia, Judyta, Emilka i Oliwia.

Każdy śmiałek mógł poznać imię żony lub męża oraz swoją przyszłość: niektórzy zostaną milionerami, polecą w kosmos lub zostaną przyszłym dyrektorem naszej szkoły

Samorząd Uczniowski dziękuje Wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu zabawy andrzejkowej.

Wszystkie wpisy