27 listopada w godzinach od 15.30 do 18.00 uczniowie klas 4-8 bawili się na szkolnej dyskotece andrzejkowej w rytmie przebojów puszczanych przez
DJ-ów: Karola i Grzegorza.
Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć wróżb, które przygotowały: Zosia, Judyta, Emilka i Oliwia.
Każdy śmiałek mógł poznać imię żony lub męża oraz swoją przyszłość: niektórzy zostaną milionerami, polecą w kosmos lub zostaną przyszłym dyrektorem naszej szkoły
Samorząd Uczniowski dziękuje Wychowawcom za pomoc w zorganizowaniu zabawy andrzejkowej.