Życzenia świąteczne

Czas świąteczny w naszej szkole był zawsze pełny radości, prezentów, śpiewania kolęd no i oczywiście w ostatnim dniu, nasi najmłodsi uczniowie przedstawiali Jasełka. Niestety, w tym roku nie możemy się spotkać w szkole, by tradycyjnie uczcić to święto. Jednakże, Jasełka odbyły się , ale w innej formie. W wielu domach, pokoje stały się warsztatami, gdzie dzieci skrzętnie robiły szopki betlejemskie. Uczniowie starszych klas kolędowali online, biorąc udział w szkolnej prezentacji strojów kolędniczych.

A dzisiaj możemy podziwiać pracę i zaangażowanie dzieci w tych nietypowych kadrowych Jasełkach oraz strojach kolędniczych.

Pozdrawiamy wszystkich świątecznie, mimo że nie możemy cieszyć się wspólnym świętowaniem w szkole, to i tak jesteśmy razem.

Jasełka oczami dzieci

Konkurs na strój kolędniczy

ŻYCZENIA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?

Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.
Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

Samorząd Uczniowski chciałaby złożyć serdeczne życzenia
Dyrekcji,
Nauczycielom,
Uczniom
oraz wszystkim Pracownikom naszej szkoły.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie chcemy życzyć całej naszej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2021 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.

Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania.
Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk.
Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas.
Aby wszyscy z Was znaleźli swoje miejsce przy stole wigilijnym,
by spełniły się Wasze najskrytsze marzenia,
aby każdy kolejny dzień był jeszcze lepszy,
bądźmy dla siebie bardziej serdeczni,
patrzmy na to co dobre, a nie na to co nas dzieli.
Wszystkiego najlepszego
na święta i Nowy Rok.