X Edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego pt. „English – why not?”

W bieżącym roku szkolnym po 3 latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa powrócił lubiany przez uczniów Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego pt. „English – why not?”. Konkurs ma bardzo ciekawą formułę, gdyż składa się z 6 kategorii tematycznych, a udział w nim biorą uczniowie ze szkół podstawowych w Gilowicach, Rychwałdzie oraz w Ślemieniu. W tym roku konkurs został przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Gilowicach w dn. 13.03.2023 r.

Naszą szkołę godnie reprezentowali przedstawiciele klas IV-VIII:

1. Kategoria „KARAOKE” – Gabriela Kachel (6b) oraz Karolina Kurzyniec (8a) I MIEJSCE

2. Kategoria „CULTURE QUIZ” – Miłosz Chudziak (7) oraz Filip Małysiak (7) I MIEJSCE

3. Kategoria „POSTER” – Judyta Pałeczka (5b) oraz Adrian Kawa (5b) II MIEJSCE

4. Kategoria „SCENE” – Zofia Mikołajczyk (5b) oraz Jakub Gibas (5b) III MIEJSCE

5. Kategoria „EXPERTS’ QUESTIONS” – Anna Górny (5b) oraz Jagoda Filek (6a) I MIEJSCE

6. Kategoria „LISTENING” – Kinga Żabicka (8b) oraz Bartosz Paleczny (8a) II MIEJSCE

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zmaganiach konkursowych. Dziękujemy Paniom Joannie Glas oraz Edycie Słonce za przygotowanie uczniów do konkursu oraz Pani Patrycji Czul za pomoc w sprawowaniu opieki nad uczniami podczas wyjazdu. Szkole Podstawowej w Gilowicach składamy podziękowania za serdeczne przyjęcie. Do zobaczenia za rok!