Wyjazd uczniów z klas I-III na przedstawienie teatralne „Pinokio”

W poniedziałek 9.05.2022r. wszystkie klasy pierwsze, drugie oraz trzecie wraz ze swoimi wychowawcami, pojechały do żywieckiego MCK na przedstawienie pt. „Pinokio”.
     Po krótkiej podróży, wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na wejście do sali, w której panował półmrok. Po zajęciu miejsc zapanowała ciemność, a na scenie pojawił się aktor ze świecącymi laskami, który wprowadził publiczność w magiczny nastrój. Również muzyka, piosenki, barwna scenografia, piękne kostiumy i charakteryzacja aktorów przeniosły podekscytowanych widzów w bajkowy świat.
Przygody pajaca oraz postaci występujących w spektaklu zostały przedstawione w bardzo zabawny sposób. Niejednokrotnie wywoływały radość i śmiech rozbawionej publiczności.
Uwagę dzieci przykuło zakończenie, w którym Pinokio przestrzegał je przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych.
     Niestety wszystko co dobre szybko się kończy… Po obejrzeniu wspaniałego widowiska zadowoleni uczniowie wrócili do szkoły.