Wycieczka klas pierwszych na Jasną Górkę

Dnia 14 czerwca 2021 r. uczniowie klas pierwszych pod opieką P. Marii Kręciny, Elżbiety Kastelik i Ewy Kastelik udali się wycieczkę do ogrodu P. Krystyny i Tadeusza Wandzel mieszkających na Jasnej Górce. Dzieci miło spędziły czas. Grały w piłkę, skakały na trampolinie, korzystały z atrakcyjnego sprzętu w miejscu zabaw, podziwiały zwierzęta hodowane u Kacperka. Atrakcją były różnorodne smakołyki i napoje przygotowane przez Rodziców, a przede wszystkim  pieczenie kiełbaski na ognisku. Zabawom nie było końca, szczególnie, że pogoda dopisywała. Niestety w południe dzieci pełne wrażeń i dobrego humoru musiały wracać do szkoły.

Serdecznie dziękujemy P. Krystynie i Tadeuszowi Wandzel za zaproszenie i pomoc w organizacji wycieczki, a także Rodzicom za przygotowanie smakołyków i obecność pośród nas.