Witaj Maj, Trzeci Maj…….

Święto Konstytucji 3 Maja obchodzone jest w ramach upamiętnienia uchwalenia Konstytucji w 1791 roku.

Zbliżające się święta narodowe – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja to doskonała okazja do kształtowania postaw patriotycznych oraz propagowania wiedzy na temat historii naszego kraju.

W tym roku niestety nie możemy spotkać się na wspólnym i uroczystym celebrowaniu tych świąt.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski zaproponował uczniom naszej szkoły świętowanie w nieco inny sposób 🙂 aby nie zapomnieć jak ten dzień, dla nas Polaków jest ważny.

Uczniowie klas 1-3 zrobili własnoręcznie przepiękne prace plastyczne „Orzełki”.

Natomiast uczniowie klas 4-8 tworzyli patriotyczne kolaże ze swoich zdjęć. Dzięki tej inicjatywie mimo, że jesteśmy od siebie oddaleni poczuliśmy się jedną wielka szkolną wspólnotą.

Samorząd Uczniowski bardzo dziękuje wszystkim za tak piękne i liczne prace: Dzieciom, Rodzicom za pomoc i Wychowawcom 🙂

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły 😉

JESTEŚMY RAZEM (nawet jeżeli tylko wirtualnie) !!!!

– Samorząd Uczniowski

wraz z Opiekunami