Wesołych Świąt

W tym roku, w naszej szkole z okazji nadchodzących Świat Wielkanocnych Samorząd Uczniowski zaprosił całą społeczność szkolną  do wspólnego świętowania.

Uczniowie udekorowali swoje drzwi klasowe najpiękniej jak potrafili. Dzięki czemu w naszej szkole zrobiło się bardzo kolorowo i świątecznie. Na drzwiach zawisły żółte kurczaczki, skaczące zajączki i mnóstwo kolorowych pisanek. W ostatnich dniach przed wiosenną przerwą, nasza szkoła wyglądała jak z wielkanocnej bajki. 🙂

Następnym miłym akcentem była ,,Świąteczna Poczta Wielkanocna”, w której uczniowie bardzo chętnie i licznie wzięli udział. Dzieci przygotowały i wysyłały mnóstwo kolorowych kartek robionych ręcznie jak i pięknych, gotowych z życzeniami świątecznymi.
Wręczanie kartek stało się bardzo miłym zwyczajem w naszej szkole.

Zapraszamy do fotorelacji.

Samorząd Uczniowski  również pragnie złożyć życzenia
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych
dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników administracji oraz pracowników obsługi.