Walentynki 2023

Walentynki to czas wyznawania zarówno miłości, sympatii jak i przyjaźni. Teorii na temat pochodzenia walentynek jest bardzo wiele. Już od średniowiecza święto to jest obchodzone w południowej i zachodniej Europie. Do Polski Walentynki dotarły późno, bo dopiero w latach 90 ubiegłego wieku.

Nieodłącznym elementem święta zakochanych jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych, ozdobnych karteczek.

14.02 to szczególny dzień dla wielu osób, nasi uczniowie w tym wyjątkowym dniu mogli wyznać swoje uczucia za pośrednictwem uczniów i nauczycieli działających na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Samorząd Uczniowski zorganizował Pocztę Walentynkową. Każdy uczeń naszej szkoły mógł wrzucać do skrzynki swoją walentynkę.

Następnie w Walentynki  kilkoro listonoszy wręczało kartki walentynkowe, które wywołały dużo uśmiechu wśród uczniów i nauczycieli.

Nasza szkolna Poczta Walentynkowa jak zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem uczniów.

Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim za wspólną integrację całej szkoły oraz dziękuje za dobrą zabawę.