Uczniowski Klub Sportowy „DYNAMIC Ślemień” w roku 2020.

W roku 2020 w treningach siatkówki naszego klubu uczestniczyły dzieci i młodzież w dwóch grupach wiekowych :klasy IV- VI oraz VII- VIII. Zajęcia odbywały się po dwie godziny zegarowe w tygodniu dla każdej grupy. Pomimo trudności związanych z Covid-19 duża część zawodniczek nadal uczestniczyła w treningach starając się zachować jak najbardziej odpowiedzialnie: myjąc i dezynfekując ręce, zachowując bezpieczną odległość i dezynfekując sprzęt sportowy po każdych zajęciach. Udało nam się przeprowadzić większość z zaplanowanych na jesień zajęć. Niestety nie udały się wyjazdy na mecze ekstra-klasy do BB, sparingi z zaprzyjaźnionymi drużynami czy wyjazdy na zawody (rywalizacja międzyszkolna została wstrzymana).

Dzięki dotacji z Urzędu gminy Ślemień udało nam się zakupić piłki, płotki koordynacyjne, tablicę wyników oraz… piękne koszulki dla każdej zawodniczkiJ Koszulki z oddychającego materiału w odważnym- różowym kolorze (ze specjalnym spersonalizowanym numerem) w których zawodniczki pięknie się prezentują i chętniej trenują 😉 Dziękujemy Sponsorowi J