Ty jesteś jego głosem i Ty możesz pomóc

Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka. W schroniskach, każdy z przebywających tam czworonogów, musi jeść, potrzebuje ciepła i uwagi. Ludzie o pomoc proszą. Zwierzęta głosu nie mają i nie potrafią same poprosić o pomoc.

Największym wsparciem jest stworzenie stałego, odpowiedzialnego domu. Kiedy z różnych względów nie jesteśmy w stanie przygarnąć zwierzaka, zawsze możemy zorganizować zbiórkę karmy.

I tak uczyniliśmy!

Nasza akcja sprawiła radość nie tylko pracownikom i wolontariuszom schroniska, ale przede wszystkim samym „adresatom” zbiórki. Merdanie ogonem było bezcenną formą podziękowania.

Uczniowie naszej szkoły włączając się w zbiórkę na rzecz zwierząt ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Futrzany Los“ w Żywcu oraz Miejskiego Schroniska w Bielsku-Białej nie pozostali obojętni na los czworonożnych potrzebujących.

Mamy nadzieję, że nasza skromna pomoc, choć w części zaspokoi podstawowe potrzeby bezdomnych, w wielu przypadkach porzuconych zwierzaków.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom oraz ich Rodzicom za Wielkie Serce 🙂