Szlachetna Paczka w naszej szkole!

    Już po raz drugi nasza szkoła przystąpiła do akcji „Szlachetna Paczka”. Nasi uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele i pracownicy szkoły z wielkim zaangażowaniem odpowiedzieli na apel Szkolnego Koła Wolontariatu „Helpersi” i dostarczali produkty, które były zgodne z kartą potrzeb.
W ramach pomocy nasza szkoła w tym roku zapewniła samotnej osobie produkty niezbędne do godnego funkcjonowania. W paczkach znalazły się: żywność, środki czystości i higieniczne, kołdra, pościel, ręczniki, mikser do przygotowania posiłków oraz pralka automatyczna.

Pamiętajmy, że:

W „Szlachetnej paczce pomagamy osobom, które często z trudnościami są pozostawione, z dala od wzroku drugiego człowieka. Nie proszą o pomoc, mimo że bardzo jej potrzebują.

    Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za hojność i zaangażowanie w przygotowaniu paczek oraz wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

    Nasi uczniowie zaangażowali się również organizację „Weekendu Cudów” .W piątek 15 grudnia br. uczennice z klasy 7b w ramach wolontariatu pracowały w magazynie „Szlachetnej Paczki” w Klubie „ Śrubka” w Żywcu.

Wszystkie wpisy