Spotkanie z Panem Wójtem na rynku w Ślemieniu

W dniu 02.12.2021r. uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami udali się na ślemieński Rynek, aby wspólnie z młodszymi kolegami z przedszkola spotkać się z Panem Wójtem, Jarosławem Krzakiem oraz udekorować barwnymi światełkami ogromną choinkę.

Dzieci z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem uczestniczyły w wydarzeniu i z uwagą słuchały wskazówek Pana Wójta. W końcu ślemieńska choinka rozbłysła i zamigotała tysiącem kolorów, co dzieci nagrodziły gromkimi brawami. Na koniec przemiłego spotkania, najmłodsi mieszkańcy naszej gminy zjedli przepyszny poczęstunek w postaci oscypków, pierniczków i cukierków oraz wypili gorącą herbatę.

Grudniowe spotkanie przy choince jest już tradycją. Dzieci z różnych klas co roku spotykają się z Panem Wójtem i pomagają dekorować najpiękniejszy symbol zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie dziękujemy za pamięć, przemiłe spotkanie i poczęstunek.

Uczniowie klas III wraz z wychowawcami