„Spielfabrik”- gry wyprodukowane na medal.

Pierwszy raz nasi uczniowie wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Artystyczno – Językowym „Spielfabrik” i zakwalifikowali się do ścisłego finału.

Celem konkursu było stworzenie ciekawej gry planszowej promującej i wspierającej naukę języka niemieckiego oraz zainteresowanie uczniów kulturą niemieckiego obszaru językowego wraz z opisem i regulaminem.

Piękne, przemyślane, kreatywne prace przygotowali nasi uczniowie: Emilia Bogucka z klasy 7 b, Julia Siwiec i Krzysztof Kowalczyk z klasy 8c.

Z pewnością dla jury wybory nie były łatwe. Wszystkie wysłane na ten konkurs prace były kolorowe, przemyślane…po prostu wspaniałe.

Praca Julii Siwiec zakwalifikowała się do ścisłego finału !!! Gratulacje!!!

Emilko, Julio, Krzysiu dziękujemy Wam za czas poświęcony na stworzenie pięknych prac, za pomysły i przede wszystkim za chęć.

Gratulujemy Wam wszystkim!