Praca Ani doceniona!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za udział w V Wojewódzkim Konkursie Artystyczno – Językowym „Spaß – fun – diversiòn”.

Każda Wasza praca wysłana na ten konkurs była piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Mamy nadzieję, że przygotowanie kartek sprawiło Wam radość, bo o to w tym konkursie chodziło. Radością podzieliliście się przede wszystkim z tymi, którym na co dzień jej brakuje. Kartki zostały przekazane Podopiecznym Hospicjum „Cordis“ w Katowicach. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!

Komisja konkursowa wyłoniła z naszej szkoły jedną pracę, w której Ania Górna z klasy 8 b postanowiła rozprawić się z Grinch’em. Możemy śmiało powiedzieć, że Artystka Ania zrobiła wszystko, aby i on pokochał święta.

Przepiękna, misternie wykonana praca znalazła się w ścisłym finale.

Więc… jakby powiedział Grinch: GALA BĘDZIE!

Aniu, gratulujemy! Jesteś proszona o zaprezentowanie swojej pracy na uroczystej  Gali Finałowej 1 grudnia 2022 roku w Katowicach, oczywiście w języku niemieckim.

Viel Spaß!