Odeszła nasza Koleżanka

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że zmarła nasza Droga Koleżanka Ewa Kastelik – nauczycielka biblioteki, która w naszej szkole pracowała od 1983r. Odeszła od nas osoba wyjątkowa, niezwykła, zawsze uśmiechnięta, pełna życia, oddana matka i kochająca ponad wszystko swoje wnuki babcia. Rozświetlała przestrzenie, w których się pojawiała, zawsze wyciągając pomocną dłoń do każdego, kto jej tylko potrzebował. Była ogromnym wsparciem dla całego środowiska szkolnego.

Tak trudno pogodzić nam się z odejściem naszej Koleżanki bo dziś, jak w wierszu ks. Jana Twardowskiego, pozostaje cisza i głuchy telefon….

W tych trudnych chwilach, łącząc się w żałobie i bólu, chcemy zapewnić Rodzinę i najbliższych o naszej pamięci.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ślemieniu Edyta Gołek

Pracownicy obsługi i administracji