Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W ramach uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Multimedialnego „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni Bohaterowie”, który został zorganizowany przez Jadwigę Wiśniewską Poseł do Parlamentu Europejskiego.
    Celem konkursu było upowszechnienie wiedzy o żołnierzach Wojska Polskiego, którzy walczyli o niepodległość Polski po II wojnie światowej, kształtowanie świadomości narodowej i lokalnej.
    Uczniowie wykazali się wiedzą historyczną, podejmowali samodzielne poszukiwania badawcze oraz stosowali różnorodne umiejętności posługiwania się programami komputerowymi. Prace naszych uczniów spotkały się z życzliwym przyjęciem. Uczniowie zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.