Najmłodsi uczniowie w kinie „Janosik”

W dniu 14.10.2021r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod opieką swoich pań wychowawczyń i nauczycieli wspomagających udały się do żywieckiego kina „Janosik” na projekcję komedii animowanej „Rodzinka rządzi”.

Zaopatrzone w przekąski i napoje Dzieci z uwagą i zaciekawieniem śledziły przygody bohaterów, czyli 7 – letniej Tabithy i jej zwariowanej rodziny. Z wartkiej akcji, kolorowych kadrów i zabawnych sytuacji, które zapewniały świetną rozrywkę, nasi mali kinomani mogli również wynieść bardzo cenny i ważny morał, o którym powinien pamiętać każdy z nas: najważniejsza jest rodzina, wzajemny szacunek i wsparcie. Z tymi wartościami jesteśmy w stanie pokonać nawet największe życiowe trudności.

Po seansie zmęczone, ale zadowolone i pełne pozytywnych emocji Dzieci wróciły do szkoły.