„Kraj w pudełku” – projekt geograficzny.

W roku szkolnym 2021/2022 chętni uczniowie klas 8 -ych wzięli udział w projekcie zatytułowanym: „KRAJ W PUDEŁKU”. Projekt ten miał na celu rozbudzenie wśród uczniów ciekawości dotyczącej różnorodności kulturowej na świecie, poszukiwaniu informacji na temat omawianych na lekcjach państw oraz ciekawym zaprezentowaniu na lekcji wybranego przez siebie kraju. Zadanie polegało na wyszukaniu informacji i różnych ciekawostek ,  a następnie wykonaniu pudełka z przedmiotami kojarzącymi się z wybranym państwem. Uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom zaangażowania. Każde „pudełko” przygotowane było z ogromną starannością i pomysłowością, a przygotowane w nim przedmioty niejednokrotnie zadziwiały słuchaczy czy wywoływały uśmiech na twarzach.