Konkurs: Kartka Wielkanocna dla Papieża Franciszka

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą, najbardziej pomysłową kartkę wielkanocną dla… PAPIEŻA FRANCISZKA 🙂 organizowany przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie dla uczniów szkoły podstawowej.

Zadaniem konkursowym będzie samodzielne stworzenie kartki wielkanocnej wraz z życzeniami specjalnie dla Papieża Franciszka.

Jury wybierze dwanaście kartek w czterech kategoriach wiekowych, które zostaną wysłane do Papieża Franciszka do Watykanu!

Prace wraz z kartą zgłoszenia należy przynieść do s. Michaeli wraz z kartą zgłoszenia do 25 marca 2022r.

SZCZEGÓŁY, REGULAMIN i karta zgłoszenia pod linkiem

idmjp2.pl/index.php/pl/2450-konkurs-plastyczny-kartka-wielkanocna-do-papieza-franciszka-kontynuatora-nauczania-jana-pawla-ii