Gotowi na nową przygodę?

    Dnia 14 października 2021 r. klasy VII uczestniczyły w wycieczce do Parku Trampolin – NINJA PARK JUMPOWNIA w Bielsku-Białej. Celem naszej wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu oraz rozwijanie zainteresowania sportem.

    Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora korzystaliśmy z szeregu atrakcji, m.in.: trampolin akrobatycznych, ściany wspinaczkowej, koszów do koszykówki, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby, niektórzy z nas odkryli w sobie spore talenty w tym zakresie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki do basenu z gąbkami, zwinnościowa karuzela przeszkód, a także zjazdy na zjeżdżalniach i zabawa w chowanego w nowo otwartej strefie NINJA AIR.

    Pobyt w JUMP PPARKU był niewątpliwie dobrą formą spędzenia czasu razem na świetnej zabawie, jak również sprzyjał integracji naszego zespołu klasowego. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń i przyjemnych doznań w okrywaniu nowych możliwości naszego ciała.

    A więc jeśli jesteście gotowi na nowe doświadczenia w tej dyscyplinie, odkrywanie swojego potencjału i doskonałą zabawę, to miejsce będzie trafem w samo sedno. Dla nas z pewnością nie był to pierwszy i ostatni tego typu wyjazd.

Wszystkie wpisy