Eliminacje szkolne. Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego pt. „English – why not?” w kategorii „PLAKAT”

Uczniowie klas IV-VIII bardzo licznie wzięli udział w konkursie plastycznym, który stanowił etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskego pt. „English – why not?”. Zadaniem uczniów było stworzenie plakatu, a jego tematem przewodnim było życie i panowanie Królowej Elżbiety II. Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością w wykonaniu prac, dlatego wybór był niezwykle trudny. Dwa najlepsze plakaty reprezentowały naszą szkołę podczas finału konkursu, który odbył się 13.03.2023r. w Szkole Podstawowej w Gilowicach. Jury konkursowe zdecydowało o następujących wynikach:

Judyta Pałeczka (5b)

Adrian Kawa (5b)