„Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach”

Nasza szkoła po raz kolejny zaprasza uczniów z klas 6, 7, 8 szkół podstawowych z terenu województwa śląskiego do udziału w kolejnej edycji projektu Deutsch-Land czyli wędrówka po landach”, zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego (oddział w Katowicach) pod patronatem Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu.

To już VII edycja naszych zmagań na temat niemieckich landów i miast. W tym roku w naszej szkole zaproszeni goście zdobędą wiedzę na temat miasta Rostock, leżącego w kraju związkowym Meklemburgia-Pomorze Przednie.

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej w Ślemieniu w dniu 22.03.2023 na godz.12:00

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w projekcie?

1. Przede wszystkich chcieć:) wollen heißt können
  2. Zebrać drużynę 3-osobową.
  3. Wysłać zgłoszenie do 15.03.2023 korzystając z linku: https://forms.office.com/r/NJRcqPqq0f
  4. Przestrzegać terminów zgłoszenia – max 10 drużyn bierze jednorazowo udział:

Serdecznie zapraszamy do udziału!