Ahoj Sąsiedzi! – Klasy 5 i 6 na czeskim szlaku
Podziemne korytarze, spektakularne widoki, zabytkowe uliczki Pragi i wspólnie spędzony czas – tak w skrócie można opisać dwudniową wycieczkę klas 5 i 6 do Czech, która odbyła się 8–9 czerwca. Pierwszy dzień upłynął pod znakiem niezwykłych atrakcji przyrodniczych. Uczniowie zwiedzili Jaskinię Punkevní, zachwycającą imponującymi formacjami skalnymi i tajemniczym podziemnym światem. Niezapomnianym …









